Lüks oteller muhteşem havuzların ve  bunun yarattığı harika görüntünün müşterileri etkileyeceğinin farkındalar. .

Günümüzde sosyal medyada paylaşılan tatil fotoğraflarında da en sık karşılaştığımız görüntüler dünyanın dört bir yanındaki yüzme havuzlarında çekiliyor. Peki, dünyanın en muhteşem havuzlarını hiç merak ettiniz mi? İşte tatilcilerin göz bebeği ,birbirinden güzel havuzlar  

Hanging Gardens of Bali – Endonezya

Dünyanın en muhteşem havuzlarından biri Endonezya’nın Bali adasında bulunuyor. Nehir kıyısında yer alan Hanging Gardens  Otelin katlı havuzu, konuklara sonsuz bir ormana yüzüyormuş hissi veriyor. Bali masajıyla rahatlayan misafirler, havuz etrafında dinlenirken tamamen yenilenmiş ve arınmış olmanın keyfini çıkarıyorlar.

Pergolas Hotel -Yunanistan

Yunanistan Santorini’de yer alan Perivolas Hotel Ege Denizi’ne yüksek bir tepeden bakan sonsuzluk havuzu ile büyüleyici bir atmosfere sahip  Havuz ve çevresi doğa ile uyumlu bir tarzda tasarlanmış. Havuzun nerede bitip nereden başladığını kestirmek mümkün olmuyor. Yüzmek dinlenmek ve  huzur bulmak için kusursuz bir yer.

Gallery Hotel- Budapeşte

Budapeşte kaplıcalarıyla  ve  termal tesisleri ile meşhur bir şehri. Öyle ki  “Kaplıcalar Şehri” olarak  anılıyor.  Bu kaplıcaların en ünlüsü yüz yıllık Gellert Baths.  Gellert Hotel’de  farklı sıcaklık ve büyüklükte toplam 10 adet termal havuz bulunuyor. Havuzların mozaik zeminleri ve duvarda yer alan renkli camlar harika bir görüntü oluşturuyor.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/ucuzucakbileti/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/ucuzucakbileti/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/ucuzucakb...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/ucuzucakbileti/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35