Florida demek her şey demek. Karayip ve pasifik kıyı şehirlerine ,Eğlence hayatına, vahşi dalgalı sörf plajlarına, pudra beyazı kumsallarına, tema parklarına … Bu yarım ada daha bir çok şeye sahip. Bu turumuzda Orlando ya göz atalım. 

Eola Gölü Parkı 

Merkezde halka açık bir parktır. Parkın ana özelliğidir Eola Gölü’dür. Parkta bulunan Walt Disney Amfitiyatrosu, yıl boyunca birçok etkinliğe ve çeşitli performanslara ev sahipliği yapıyor. Parkın doğu tarafında bir Çin pagodası ve bir oyun alanı bulunuyor.

Universal Studio

Orlando, Florida merkezli bir Amerikan tema parkı ve eğlence merkezi kompleksidir. Tesis Universal Parks & Resorts tarafından işletilmektedir.

Sinema ve televizyon olmak üzere eğlenceye yönelik çok sayıda ilgi çekici yere ve canlı şova sahip.

Spiderman, Jurassic Park Harry Potter gibi Universal Studios tarafından hayata geçirilen dünyaca ünlü bir çok  film şovlarını sunuluyor. Yetişkinlerin hoşuna gidecek hız trenlerine de ev sahipliği yapıyor.

Sea World Orlando

Florida yakınlarındaki tema parkı konaklama yapabileceğiniz  konforlu otelleri ve  “denizler” adı verilen 8 farklı bölümü içeriyor.

Her yaştan ziyaretçiye yönelik şovların yapıldığı parkta, su canlıları bakılıp tedavide ediyor.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/ucuzucakbileti/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/ucuzucakbileti/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/ucuzucakb...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/ucuzucakbileti/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35